شبکه خبری کوه نیوز>> نماينده محلات در مجلس، غار نخجير را از زيباترين جاذبه‌هاي گردشگري کشور دانست و تاکيد کرد: در صورت تبليغات مناسب در مورد اين غار مي‌توانيم در عرصه توريسم بين المللي حرفي براي گفتن داشته باشيم.

 
به گزارش موج، عليرضا سليمي با بيان اين که مسافرت و ديدن مواهب الهي اگر با هدف باشد مي‌تواند انسان را کامل و به اوج معرفت برساند، اظهار داشت: در سال‌هاي اخير حوزه گردشگري رو به پيشرفت بوده است اما براي جهت دادن به اين حوزه تاثير گذار که مي‌تواند رونق اقتصادي کشور رابه همراه داشته باشد بايد برنامه ريزي جامعي داشته باشيم.
نماينده مردم محلات در مجلس شوراي اسلامي گفت: فرهنگسازي يکي از برنامه‌هايي است که مسئولين بايد به طور اخص به آن توجه داشته باشند تا ما ديگر شاهد تخريب جاذبه‌هاي طبيعي و جاذبه‌هاي تاريخي نباشيم.
عضو کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس تصريح کرد: متاسفانه کشور ما به دليل نداشتن زير ساخت‌هاي مناسب هميشه از بقيه کشور‌ها عقب است و اگر مي‌خواهيم گردشگري ايران رونق پيدا بکند مسئولين بايد نقشه و راه حل مناسبي را براي پيشرفت صنعت گردشگري پيدا بکنند.
وي در مورد جاذبه‌هاي گردشگري استان خود گفت: از جاذبه‌هاي استان مي‌توان به غار نخجير در شهرستان دليجان که طبيعت بکر و خاصي را دارد نام برد، اين غار حدود يک سال است که افتتاح شده و تنها غار سه طبقه ايران است.

منبع:خبرگزاري موج